Qrict Danışmanlık

Hakkımızda

Farklılık Yaratan Stratejik Hizmetler
Logo Yazılım bünyesinde yer alan tüm ticari yazılım, e-devlet ürünleri ile dikey çözümlerin satış/lisanslama işlemleri; destek-danışmanlık ve eğitim hizmetleri; Logo ürünlerine ait proje faaliyetleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Destek ve Danışmanlık
QRICT, Tüm müşterilerin kaliteli bir müşteri hizmetlerini sonuna kadar hak eden bir itibara sahip olduğuna inanmakta bu nedenle program kullanımı sırasında kendilerine destek ve danışmanlık sağlayarak program kullanım memnuniyetini artırmayı ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Eğitim
Satın alma, uygulanan bir proje sonrası yaşanan sıkıntılar, yazılımdaki geliştirmeler, mevzuat değişiklikleri ve yeni bir çalışanın işleyişe çabuk adapte olması vb. nedenler eğitim ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.
QRICT, Müşterilerinin yapmış olduğu yazılım yatırımından maksimum verim almaları için firma çalışanlarının uygulamaları en üst düzeyde kullanmaları gerektiğine inanmaktadır.

Proje Yönetimi
QRICT, Mevcutta Logo ürünü kullanıp performans açısından memnun olmayan ya da süreçlerini Logo ürün ailesi ile yönetmek isteyen işletmelerin ürünü en üst düzeyde kullanmalarının ancak deneyim sahibi uzmanlar tarafından yapılacak analiz, tasarım, planlama ile mümkün olabileceğini ön görmektedir.

Hakkımızda
20 yıllık iş tecrübesi ile birikimini müşterilerine sunmak üzere yola çıkan QRICT, Logo ürünlerinin eğitim, uygulama, destek ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

QRICT olarak yazılıma yatırım yapmış tüm işletmelerin yatırımlarından maksimum verim almaları gerektiğine ve kaliteli müşteri hizmetlerini hak ettiklerine inanıyoruz.

Sosyal medyadan takip edin.